Mēs veiksmīgi darbojamies loģistikas pakalpojumu un kravu muitas noformēšanas tirgū vairak par 15 gadiem. Mūsu uzņēmumu pazīst, kā uzņēmumu, kurš virzās tikai uz priekšu ar pārliecinātiem un mērķtiecīgiem soļiem uz veiksmi.

Visi uzņēmuma ERGS speciālisti - 20 darbinieki ir saņēmuši profesionālo augstāko izglītību (loģistikas, muitas vai ekonomikas), un ir darbam nepieciešamie sertifikāti un atļaujas - ekspeditoru, brokeru, deklarētāju, kas ļauj mums būt vienotam un atbildīgam kolektīvam savu klientu priekšā.

Uzņēmums ir ieviesis kvalitātes vadības sistēmu atbilstoši standartam ISO 9001: 2011. un AEO (Atzītais ekonomiskais operators, sertifikāta Nr. АЕСС 9999 120016).
Kompānija ERGS uz līguma noteikumiem sniedz muitas loģistikas pakalpojumus vairāk nekā 200 klientiem - galvenokārt Latvijas uzņēmējiem, kā arī Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Polijas, Krievijas, Kazahstānas, Uzbekistānas uzņēmējiem.

Kompānija ERGS piedāvā pilnu loģistikas pakalpojumu kompleksu, kā arī muitas procedūru noformēšanu kravām:
* Kravu saņemšana un nosūtīšana Latvijas ostās - Rīgā, Ventspilī, Liepājā; Latvijas Dzelzceļā; Rīgas lidostā
* pārvadājumi ar savu auto transportu
* kravu ekspedīcija ar auto, jūras, dzelzceļa un gaisa transportu
* muitas brokera pakalpojumi
* pašu muitas termināla pakalpojumi Rīgā
* muitas procedūras noformēšana visos muitas režīmos ar atlikto muitas nodokļu maksājumu
* Eiropas tranzīta noformēšana uz visām ES valstīm, savā muitas noliktavā, Rīgas ostā, lidostā "Rīga", pa Latvijas dzelzceļu, uz Latvijas-Krievijas un Latvijas-Baltkrievijas robežpārējām; Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Somijā, Vācijā

ERGS pārstāvniecība robežpārējas punktā Terehova / Burachki veic noformēšanu:
* ES tranzīts
* Tranzīta noformēšana Muitas savienības teritorijā