Uzņēmums ERGS dibināts 1992. gadā kā tirdzniecības uzņēmums elektronisko kases aparātu un citu komerciālo iekārtu tirdzniecībai un apkopei.

  1. gadā uzņēmums atvēra jaunu darbības virzienu - starptautiskos kravu pārvadājumus, pēc tam multimodālos pārvadājumus, ekspedīciju, un kopš 2013. gada sāka piedāvāt muitas brokeru pakalpojumus.

 

Jau 18 gadus ERGS veiksmīgi sniedz pakalpojumus loģistikas pakalpojumu, kravu muitošanas un komercstarpniecības tirgū. ERGS ir pazīstams kā uzņēmums, kas virzās uz priekšu tikai ar pārliecinošiem un uz panākumiem vērstiem soļiem. Esam kļuvuši par uzticamiem partneriem gan lieliem tīkla uzņēmumiem, gan maziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Visi ERGS speciālisti ir ieguvuši specializēto augstāko izglītību (loģistikā, muitā vai ekonomikā) un nepieciešamos sertifikātus un atļaujas ekspeditoru, muitas speciālistu - brokeru, deklarētāju darbam, kas ļauj būt idejiskam un atbildīgam kolektīvam savu klientu priekšā. Uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes kontroles sistēma atbilstoši ISO 9001:2011. un saņemts AEO sertifikāts (Atzītais ekonomiskais operators, Authorised Economic Operator certificate No.АЕСС 160027);

 

Šobrīd ERGS sniedz loģistikas pakalpojumus vairāk nekā 200 klientiem - Latvijas komersantiem, Eiropas uzņēmumiem, uzņēmuma portfelī uzņēmumi Kazahstānā, Uzbekistānā, Ķīnā, Ukrainā u.c.

Uzņēmums ERGS nodrošina pilnu loģistikas pakalpojumu kompleksu, kā arī muitas procedūru noformēšanu kravām:
* Kravu saņemšana un nosūtīšana Latvijas, Igaunijas, Lietuvas ostās; uz Latvijas dzelzceļa; Rīgas lidostā

* pārvadājumi ar savu autotransportu
* kravu ekspedīcija ar auto, jūras, dzelzceļa un gaisa transportu
* muitas brokera pakalpojumi
* pašu muitas termināla pakalpojumi Rīgā
* muitas procedūras noformēšana visos muitas režīmos ar atlikto muitas nodokļu maksājumu
* Eiropas tranzīta noformēšana uz visām ES valstīm, Norvēģiju, Lielbritāniju savā muitas noliktavā, Rīgas ostā, lidostā "Rīga", pa Latvijas dzelzceļu, uz Latvijas-Krievijas un Latvijas-Baltkrievijas robežpārējām; Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Somijā, Rumānijā, Vācijā.

ERGS pārstāvniecība pierobežas pilsētā Ludzā, kas darbojas 24/7, nodrošina pastāvīgu apkalpošanu un ir pieejama klientiem visu diennakti operatīvai saziņai.